0(322) 233 04 26 info@tgmmturizm.com

Giriş

Kaydol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve bir turu bitirdikten sonra turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Parolayı Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluşturarak Hizmet Koşulları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misiniz?

Giriş
0(322) 233 04 26 info@tgmmturizm.com

Giriş

Kaydol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve bir turu bitirdikten sonra turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Parolayı Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluşturarak Hizmet Koşulları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misiniz?

Giriş

GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU

0
Fiyat
180 ₺
Fiyat
180 ₺
Tur henüz mevcut değil.

Rezervasyon Yap

Favorilere Ekle

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir.

117

Neden Biz?

  • En iyi fiyat garantisi
  • 7/24 Müşteri Hizmetleri Desteği
  • Özenle seçilmiş ve hazırlanmış turlar

Sorunuz mu var?

Bizi aramaktan çekinmeyin. Uzman ekibimizle birlikte sizinle konuşmaktan mutluluk duyuyoruz.

0(322) 233 04 26

info@tgmmturizm.com

Adana
Eskişehir
Tur Detayları

 Adana-Eskişehir 

                22 EYLÜL (PAZAR)

                Adana’dan Hareket: 22:00

Buluşma Yeri

21:30 Adana Barajyolu Duygu Cafe

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks araçlarla ulaşım
  • Araç içi ikramlar
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • Bölgeye Özel Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Sabah kahvaltısı , öğle yemeği
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Tüm kişisel harcamalar
ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

🎙Öğle yemeği, Müze/Ören yeri giriş Ücretleri isteğe bağlı olması nedeniyle ücrete dahil değildir.
🎙Kesin Kayıt için kapora ödemesi gerekmektedir. Kapora kişi başı, Tur ücretinin yarısıdır.(Tura 1 hafta kalaya kadar bildirilen iptallerde kesintisiz kapora iadesi yapılmaktadır.)

Program

1. GünAdana-Eskişehir

Belirtilen yerlerde buluşarak Eskişehir’e hareket ediyoruz. Ortasından Porsuk Çayı geçen , içerisinde Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nin bulunması nedeniyle bir öğrenci kenti görünümünde olan kent Eskişehir’e sabah saatlerinde varıyoruz. Gezimizin ilk durağı olan Şelale Park ile başlıyoruz. Daha sonra, şehrin ilk yerleşim yerini oluşturan Odunpazarı semtindeki Osmanlı Dönemi’nden kalma tarihi evleri görmeye gidiyoruz.Restore edilerek daha güzel bir konuma kavuşan Beyler Sokağı, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi Kurşunlu Camii Külliyesi’ni geziyoruz.Yapılan anlatımların ardından kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yumuşaklığı, kolay işlenebilirliği nedeni ile eski çağlardan beri süs eşyası yapımında kullanılan, içinde bulunan gözenekler sayesinde emici özelliği yükesek olan bu özelliği sayesinde dünya’nın en iyi pipo malzemesi olan; yalnızca Eskişehir bölgesinde çıkarılan lüle taşını yurtiçi ve yurt dışında tanıtmak amacıyla kurulan dünyanın ilk Lüle Taşı Müzesi ve Lületaşına emek ve hayat veren ustalarımızın himaye ve teşvik edilmesi ve lületaşının yeniden tüm dünyada etkin tanıtımı ve pazarlanması için kurulan şehrin ilk ve tek geleneksel el sanatları çarşısı Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Lületaşı Atölyesi’ni, Eskişehir’in tarihi semtlerinden Odunpazarı’nda restore edilen konaklardan birinde açılan Türkiye’nin ilk Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’ni ve Kent Tarihi Müzesi’ni birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra sahiliyle, havuzlarıyla, kafeteryalarıyla adından söz ettiren Kent Parkı ziyaret ediyoruz. Porsuk Çayı boyunca uzanan, yaklaşık 270 bin metrekarelik olan parkta bir gölet, gölet içinde bir ada, lokantalar ve kafeler, gül bahçeleri, çocuk oyun alanları, sporsahaları, botanik kafeler gibi pek çok sosyal tesis yer almaktadır. Kent park gezimiz sonrasında Balmumu Müzesi’ne geçip Balmumu heykellerini fotoğraflıyoruz. Sonrasında Porsuk çayının bulunduğu bölgeye hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz tekne turuna çıkabilirler. (EKSTRA) Daha sonra Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nı görmeye gidiyoruz Buradaki serbest zaman sonrasında Adana’ya hareket ediyoruz.

Fotoğraflar